Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3144217
32036
466
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Csontos Attila DN "Mennyei Oltalom" Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal (33 mm), "Magyar Szentek - Akik vigyáznak ránk" gyűjtői mappában T:PP
3142570
32037
466
Numismatik
Csontos Attila DN "Örök értékeink / Himnusz" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (39mm) T:PP 3144210
32038
466
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent László" aranyozott Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP 2907750
32039
466
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent László" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 3101569
32040
466
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2012. "Nagy Magyarok / Kodály Zoltán" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
3142543
32041
466
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2019. "Hunyadi Mátyás 1464-1490. / A koronázás 555. évfordulója" aranyozott Cu-Ni emlékérem, "Királyok hazája" gyűjtői mappában, tanúsítvánnyal T:PP
3142544
32042
466
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szűz Mária" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0,999/30mm), "Magyar Szentek - Akik vigyáznak ránk" gyűjtői mappában T:PP
3144215
32043
466
Numismatik
3144212
32044
466
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent István" aranyozott Cu emlékérem sérült kapszulában (40mm) T:PP 3144208
32045
466
Numismatik
1867. "I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött fém emlékérem "R" jelzésű replika. "LELJE NÉPE BOLDOGSÁGÁN ÖRÖMET, HÍR, SZERENCSE KOSZORÚZZA SZENT FEJÉT / DEÁK EMLÉKE BENNÖK". Szign.: August Kleeberg (46mm) T:PP patina 3142552
32046
466
Numismatik
1867. "Ferenc József és Erzsébet királyné koronázási emlékérem" 2xklf aranyozott Cu-Ni U.P. jelzésű utánverete, tanúsítvánnyal, díszdobozban T:PP 3149322
32047
466
3400
Numismatik
1907. 100K "Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Ag utánveret (5,50g/0.999/25mm) T:PP patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF