33264.
466. Gelaufene Fernauktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
2 800 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1965. "A Szabadságszobor 100. évfordulója 1865-1965 / Amerikai Bevándorlási Múzeum" bronz emlékérem, peremén "Medallic Art Co. NY." gyártói jelzéssel. Szign.: Frank Gasparro (63mm) T:AU,XF patina, ph, ü. USA 1965. "Centennial of the Statue of Liberty 1865-1965 / American Museum of Immigration" bronze commemorative medallion with "Medallic Art Co. NY." maker's mark on the edge. Sign.: Frank Gasparro (63mm) C:AU,XF patina, edge error, ding