Gläser Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3149048
12525
466
2200
Glass-objects
Dugós esetes üveg, dugón pattogzással, m: 21 cm
3147686
12526
466
3200
Glass-objects
Üvegkancsó. Dunántúl, cca 20. sz. eleje, lapos testű vastag anyagában színezett üveg, hibátlan, m: 25 cm 3147685
12527
466
Glass-objects
Neodymium üveg mécsestartó. Kis kopással, jelzés nélkül, d: 10 cm
3147711
12528
466
Glass-objects
Szecessziós színes tejüveg ékszeres doboz, zománcfestett mintával, restaurált, m: 12,5 cm 3144782
12529
466
Glass-objects
Boda Sweden öntött oroszlán figura, dobozában, h: 10,5 cm 3144767
12530
466
Glass-objects
1989 Hadeland Borregaard kristály medve figura. Jelzett, dobozában, hibátlan, m: 9,5 cm 3144772
12531
466
Glass-objects
Orion Exclusiv gyertyatartó, kristály, fém, sorszámozott: 13/353, kis kopással, díszdobozban, m: 7 cm
3142195
12532
466
Glass-objects
cca 130 darab színes üveggolyó 3144143
12533
466
Glass-objects
Üveg olajégő, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm 3146063
12534
466
Glass-objects
Cseh asztali kínáló / üveg dísz. Anyagában színezett hutaüveg. d: 16 cm 3143681
12535
466
Glass-objects
2 db tejopálos üveg tál d: 20, 28 cm
3143794
12536
466
Glass-objects
Gyümölcsös tál. Formába öntött üveg hibátlan, eredeti csomagolással d: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF