Gläser Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3101514
12573
466
Glass-objects
Csiszolt üveg váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 21 cm
3111518
12574
466
Glass-objects
Orredors üvegváza, nyíló virág alakot formázó, jelzés nélkül, minimális kopással, d: 12 cm, m: 9 cm 3107623
12575
466
Glass-objects
2 darab dzsemes üveg. cca 1900, Parád, pattogzással, m: 19 cm 3105920
12576
466
3200
Glass-objects
Murano levélnehezék, narancssérga virág anyagában színezéssel, tömör, jelzés nélkül, hibátlan, d: 5,5 cm
3067558
12577
466
Glass-objects
cca 1960 Iparművész tárolóedény, részben savmaratott üveggel, jelzés nélkül, kopással, m: 16,5 cm 3045665
12578
466
Glass-objects
Likőrös üveg, csiszolt üvegdugóval. 32 cm
2991863
12579
466
Glass-objects
Margitsziget antik zöld üveg, kis kopással, m: 32,5 cm
2961279
12580
466
Glass-objects
Retro üveg kiöntő, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
3003636
12581
466
Glass-objects
Kékes színezésű tejüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
2904169
12582
466
Glass-objects
Murano királykék üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm 2937691
12583
466
Glass-objects
Zella Mehls német iparművész üveg váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan 16 cm
3001264
12584
466
Glass-objects
Ólomkristály váza, hámozott és csiszolt díszítéssel, minimális kopottsággal, m: 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF