Gläser Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069347
12609
466
Glass-objects
6 darab tejüveg kávés csésze alátéttel, grátisz cukortartóval, jelzett, hibátlan. 3096124
12610
466
Glass-objects
Antik levélnehezék, lapokra fazettált, kis sérülésekkel, d: 9,5 cm
3096207
12611
466
Glass-objects
Ékszeres doboz és tálka. Szögbe csiszolt kristály, sérülésekkel. 3096108
12612
466
Glass-objects
Ajka Kristály gömbváza. Jelzés nélkül, pattogzásokkal, m: 13 cm 3096122
12613
466
Glass-objects
Antik levélnehezék, szarvasmintás színezéssel, kis sérüléssel, csiszolással javítva, d: 8 cm
3104721
12614
466
Glass-objects
Antik italos palack, pótolt dugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 20 cm
3129245
12615
466
Glass-objects
Szecessziós üveg bonbonier, zománcfestéssel, pattogzásokkal, m: 15 cm
3119210
12616
466
Glass-objects
Bordó metszett üveg váza. Formába öntött, aranyában színezett, hibátlan 27 cm 3006150
12617
466
2200
Glass-objects
Italos üveg, pikkelyes mintát idéző felülettel, kopással, m: 23 cm
3128864
12618
466
Glass-objects
Parád Crystal bonbonier, dobozában, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
3099855
12619
466
Glass-objects
Antik üveg pálinkás készlet. Kis kopással, m: 6,5-22 cm 3128931
12620
466
Glass-objects
5 darab design pohár, kopással, m: 5,5-15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF