Gläser Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145108
12368
466
Glass-objects
Zempléni huták, 20. sz. eleje, Bütykös kancsó, ón fedéllel. Színtelen hutaüveg, minimális kopással, m: 24 cm 3148851
12369
466
14000
Glass-objects
Asztali lámpa üveg test, üveg búra, levél mintás, többrétegű, homokfúvott, csiszolt, jelzett (Pataki?) Búra belső felén apró lepattanással 36 cm
3140296
12370
466
Glass-objects
EDG Enzo De Gasperi gyertyatartó.Jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
3150194
12371
466
13000
Glass-objects
Nyolcoldalú karaffa kiöntő, gravírozott monogrammal, zöldre festett, alpakka szerelékkel, kis pattogzással, kopással, m: 22 cm
3150169
12372
466
14000
Glass-objects
Antik zöld dugós italos üveg m: 21 cm + 6 darab pohár m: 6,5 cm
3101033
12373
466
Glass-objects
Art deco likőrös készlet. Borostyán színű kristály üveg. Hat személyes, egyik poháron lepattanással. Palack 29 cm
3107472
12374
466
Glass-objects
Díszpohár. XIX. sz. második fele, cseh. Fehér réteges üveg köszörüléssel, aranykontúrozással és festett rózsamintákkal. Kerek talpon álló tojásdad pohártest, talpánál repedésvonallal, m: 14,5 cm
3080183
12375
466
Glass-objects
Murano Lavorazione fátyolüveg kínáló, címkével jelzett, hibátlan, 28x28x12 cm
2762419
12376
466
Glass-objects
Bohémia, Art Deco üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
3127154
12377
466
Glass-objects
Nagel Exclusiv Design 9 darabos szett: 6 darabos borospohár szett, kínáló, 2 darab tároló. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm alatt
3068957
12378
466
Glass-objects
Biedermeier aranyozott hántolt üveg váza. Többrétegű, fújt, hámozott, zománcfestett üveg. Kopott, . m: 23 cm 3045694
12379
466
Glass-objects
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF