Gläser Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145222
12440
466
Glass-objects
Zempléni huták, 19. sz. második fele, Bütykös kancsó. Színtelen hutaüveg, hibátlan, m: 12 cm 3145220
12441
466
Glass-objects
Zempléni huták, 19. sz. második fele, Bütykös kancsó. Színtelen hutaüveg, hibátlan, m: 12 cm 3145219
12442
466
Glass-objects
Zempléni huták, 19. sz. második fele, Bütykös kancsó. Színtelen hutaüveg, hibátlan, m: 12 cm 3145218
12443
466
Glass-objects
Zempléni huták, 19. sz. második fele, Bütykös kancsó. Színtelen hutaüveg, hibátlan, m: 12 cm 3145214
12444
466
Glass-objects
Zempléni huták, 19. sz. második fele, 2 darab bütykös kancsó. Színtelen hutaüveg, sérüléssel, m: 11-12 cm 3145194
12445
466
Glass-objects
Emlékpohár. Legyezőszerű talpon tojásdad pohártest. Bíborpácolt kartusokban csiszolt épületképekkel és felirattal. Pattogzásokkal, m: 14 cm 3145037
12446
466
Glass-objects
Kristály pezsgőspohár szett, 5 db Címkével jelzett, kis pattogzással, m: 24 cm
3145039
12447
466
Glass-objects
Kristály pezsgőspohár szett. Címkével jelzett, kis pattogzással, m: 22 cm 3145042
12448
466
Glass-objects
Kristály likőrös pohár szett. Címkével jelzett, kis pattogzással, m: 18 cm
3145068
12449
466
Glass-objects
Art deco italos szett, több készletből, 4 pohárral, sérülésekkel. 3144298
12450
466
Glass-objects
Bütykös fürdőpohár. Parád, 20. sz. eleje, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm 3143765
12451
466
Glass-objects
2 darab 8l befőttes üveg. Parád, cca 19. sz. második fele, hibátlan, m: 37-38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF