https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gläser Zahl der Lose: 279
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2937662
12344
466
0
100000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
Das Lot is nicht erreichbar
2867225
12345
466
0
300000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2971865
12346
466
0
60000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzéssel, ingával, hibátlan, 57x34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2828069
12347
466
0
40000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Murano: Madár pár. Kézzel készült üveg, egyik jelzett, hibátlan állapotban, m: 15-16 cm, h: 19-20 cm, gyűjtői darab!
Das Lot is nicht erreichbar
3144475
12348
466
0
6000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
9 darab Murano figura, jelzés nélkül, közte 1-1 sérüléssel, m: 12 cm alatt
Das Lot is nicht erreichbar
3142456
12349
466
0
55000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
cca 1910/30 Moser Karlsbad ametisztszínű bonbonier, oldalán savmaratott és políraranyozott, kentaur figurákat is magába foglaló harci jelenetet ábrázoló frízzel, fedelén körbefutó virágmintával. Négy csonkolt gömb lábon. Jelzett: kézírással gravírozott "Moser Karlsbad" felirat. Minimális pattogzással, d: 14 cm, m: 8,5 cm 2207272
12350
466
0
46000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Takács Györgyi: Ló motívummal díszített üveg jardiniere, jelzett, hibátlan, 25×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3125008
12351
466
0
40000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
4 db felvidéki fürdőpohár: Bártfai emlék, Szliácsfürdő (plasztikus virág festéssel), Tátrafüred, Alsó Tátrafüred. XIX: sz vége, formába fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlanok / 4 antique Slovakian bath glassses 8,5-11 cm Egyik füles 2797680
12352
466
0
20000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
L. Dal Borgo Murani Venezia: Design váza. Jelzés nélkül, hibátlan kézzel készült darab, m: 20,5 cm 2719227
12353
466
0
24000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
5db régi Römer pohár, fújt üveg, zománcfestett virágmotívumokkal, aranyozva, 1930 körül, hibátlan, m: 19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3145348
12354
466
0
22000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Murano nagyméretű alexandrit üveg kínáló, Zanetti jelzéssel, hibátlan, h: 63 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
Das Lot is nicht erreichbar
3148889
12355
466
0
30000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Tiffany jellegű ólomüveg csillár d: 52 cm Működik, húzós kapcsolóval
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse