12482.
466. Gelaufene Fernauktion
Gläser
3 800 HUF
10,08 EUR, 10,86 USD
Üvegpalack. Parád, XX. sz. első fele, zöldes színezésű, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 30 cm