12368. 466. Gelaufene Fernauktion Gläser
16 000 HUF
0 HUF
Zempléni huták, 20. sz. eleje, Bütykös kancsó, ón fedéllel. Színtelen hutaüveg, minimális kopással, m: 24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras