2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
May Wynne: Adventures of Two. London, én., Blackie and Son. Egészoldalas képtáblákkal, közte színes címképpel. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.