Vasúti hidak a Debreceni Igazgatóság területén. Szerk.: Hajós Bence, Vörös József. Debrecen, 2003, Vasúti Hidak Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
MÁV menettrendek, 4 db + 2 melléklet: Hivatalos menetrend 2004-2005; Szolgálati menetrendkönyv, 3 kötet: 100a, 30, 20-21; 1-2. sz. Módosítás a 2006/2007. évi menetrendhez (2 füzet). Vegyes állapotban.
Vass Ede: Dieselmozdony lakatos szakmai ismeretek II. Az iparitanuló iskolák III. osztálya számára. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Egészoldalas és kihajtható ábrákkal. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 440 példányban.
A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, KÖZDOK. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.