9 000 HUF
A m. kir. IV. Károly király" volt 1. honvéd gyalogezred története és háborús emlékalbuma." Összeáll. Bartha Lajos. Az ezred háborús történetét írta Dereáno Ödön. Előszó: József kir. herceg. Bp. 1939. (Sárik ny.) 1 t. 489 l. Gazdag szövegközti képanyaggal, arcképekkel. Dombornyomású, egészvászon-kötésben, minimális kopással