Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 60

Andrei Racz :Reflexiones Privatae de Linguae Latinae in Sacris Ecclesiae Catholicae usu. Lipsiae 1945. Wigand. 94p. Sérült papírborítóval
20231.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
Sigmund Freud: Mózes. Michelangelo Mózese. Két tanulmány. Ford.: F. Ozorai Gizella és Kertész Imre. Mérleg sorozat. Bp., 1987, Európa. Kiadói papírkötés, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
20232.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Semlyén István: Hétmilliárd lélek. Bukarest, 1980, Kriterion. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20233.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp., [1937], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 349+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
20234.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
A romániai magyar nemzetiség. Szerk.: Koppándi Sándor. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20235.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Wilhelm Busch: Und die Moral von der Geschicht. Band I. Eingeleitet mit dem Essay von Theodor Heuss aus der Biographie Die grossen Deutschen. H.n., [1959], Bertelsmann Lesering. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félbőr-/félműbőr-kötés, túlnyomórészt jó állapotban.
20236.

Wilhelm Busch: Und die Moral von der Geschicht. Band I. Eingeleitet mit dem Essay von Theodor Heuss aus der Biographie "Die grossen Deutschen". H.n., [1959], Bertelsmann Lesering. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félbőr-/félműbőr-kötés, túlnyomórészt jó állapotban.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
20237.

Rufpreis:
800 HUF
2,12
2,29
Dr. Báró Malcomes Béla: Magyar ipargazdaság. Bp., 1940. Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzésekkel, aláhúzásokkal.
20238.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
20239.

Rufpreis:
800 HUF
2,12
2,29
20240.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Csiszár Árpád-Felhősné Csiszár Sarolta: A beregi népi textíliák lexikonja. Debrecen, 1983, Alföldi Nyomda. Papírkötés.
20241.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
20242.

Rufpreis:
700 HUF
1,86
2,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF