20183.
467. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
J. J. Rousseau: Les confessions I.-II.. illustrated by Maurice Leloir and others. Belford, 1889. Clarke & Co.,Kiadói , aranyozott félbőr kötésben, minimális kopással. Heliogravür illusztrációkkal