Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2983385
11214
467
Ex libris - small-graphics
?Georg Oskar Erler? (1871-1950): Erotikus ex libris Oscar Hillinger magyar bankigazgató. Rézkarc, papír, jeltett, 12,5×9 cm
3158344
11215
467
Ex libris - small-graphics
1933 Buday György (1907-1990): Kellemes húsvéti ünnepeket kíván Buday György, linó, papír, jelzett, 10×7 cm 3049307
11216
467
Ex libris - small-graphics
3157035
11217
467
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): Ex libris doctoris Ladisla(..) Gombos) (Ex lbiris Gombos László terv). Tus, ceruza, papír, jelzett, halmozott grafika: bélyeg, alkalmi bélyegzés, rajz, 12×8 cm 3156929
11218
467
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók: 6 db erotikus ex libris. Rézkarc, papír, mindegyik jelzett, klf. méretekben. 3156965
11219
467
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók: 15 db ex libris Dr. Kertész Dénes. Klf. technikák, papír, jelzett a metszeten, klf. méretekben
3156957
11220
467
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): 10 db klf. ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, mindegyik jelzett, klf. méretekben
3156968
11221
467
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók.: 10 db erotikus halmozott grafika: bélyeg, alkalmi bélyegzés ex librisekkel. Klf. technikák, papír, részben jelzett, klf. méretekben
3156948
11222
467
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók.: 9 db erotikus halmozott grafika: bélyeg, alkalmi bélyegzés ex librisekkel. Klf. technikák, papír, részben jelzett, klf. méretekben 3156941
11223
467
Ex libris - small-graphics
Nagy László Lázár (1935-2019): 7 db halmozott grafika: , bélyeg, alkalmi bélyegzés ex librisekkel. Fametszet, papír, mindegyik jelzett, klf. méretekben
3156944
11224
467
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók: 8 db erotikus halmozott grafika: bélyeg, alkalmi bélyegzés ex librisekkel. Klf. technikák, papír, részben jelzett, klf. méretekben 3156973
11225
467
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Fery Antal, Kékesi László, Várkonyi Károly stb.): 10 db halmozott grafika: bélyeg, alkalmi bélyegzés ex librisekkel, híres emberek portréival. Klf. technikák, papír, részben jelzett, klf. méretekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF