Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3156999
11226
467
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941- ): Pallas Athene. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány 1/40 EA számozással, 16×10 cm 3142007
11227
467
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941-): Vénülök (Ich werde alt sein), 2003. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (59/80). 11,5x8 cm 3069964
11228
467
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Nagy Krisztián. Klisényomat, papír, jelzett, sarkaiban kartonra rögzítve, 8x9,5 cm 3069962
11229
467
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Dickinson College Library. Klisényomat, papír, jelzett, sarkaiban kartonra rögzítve, 8x8,5 cm 3158335
11230
467
Ex libris - small-graphics
Ex libris Boros Jenő, linómetszet, papír, 11,5×10 cm
3158340
11231
467
Ex libris - small-graphics
Ex libris Karel Budinsky nyomat, papír, 10,5×7 cm 3158338
11232
467
Ex libris - small-graphics
Ex libris Ferenc Galambos, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 6×9,5 cm
3153352
11233
467
Ex libris - small-graphics
M. Makkai Piroska (1910-1998): 2 db jelzés nélküli fametszet, 12,5x10,5 cm és 8x6 cm
3153562
11234
467
Ex libris - small-graphics
M. Makkai Piroska (1910-1998): 2 db jelzés nélküli fametszet, 16x11 cm és 8x6 cm
3156987
11235
467
Ex libris - small-graphics
Horváth. Hermina (-): A király nem zsarnok (...). Hidegtű, papír, jelzett, halmozott grafika: bélyeg, alkalmi bélyegzés, grafika; grafika méret: 16x7,5 cm
3156994
11236
467
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941- ): Ex libris Király Zoltán. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (36/60), 15,5×10 cm 3157007
11237
467
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941- ): Dürer-nyuszi. Rézkarc, papír, jelzett, 12×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF