Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Haranghy Judit ofszet, papír 9,5x7,5 cm könyvben:
Brandauer, Kuno,: Ostmark Fibel. Trachten der Gaue der Ostmark. Farbfotos von Aristide Tschebull.
Bruckmann, 1940. München,
10 db vegyes metszet és kisgrafika, közte Kopasz Márta (1911-2011) linómetszet, Nagy Zoltán (1916-1987) rézkarc, jelzett ceruzarajz, stb. Változó méretben és állapotban.
A 29. Exlibris-kongresszus résztvevőinek adott ajándékmappa, benne 5 db jelzett ex libris-szel (Imre Lajos, Kőnig Róbert, Nagy László Lázár, Ürmös Péter, Vincze László munkái). Kiadja a Kisgrafika Barátok Köre, 2002. Kiadói mappában, 21,5x15 cm. Megjelent 300 példányban.
Klf. alkotók (Stettner Béla, Gáborjánis Szabó Kálmán stb.): össz. 6 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, klf, méretekben