Klf. alkotók: 6 db erotikus ex libris. Rézkarc, papír, mindegyik jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/467/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500003/Klf-alkotok-6-db-erotikus-ex-libris-Rezkarc-papir-mindegyik-jelzett-klf-meretekben~II3156929
3156929
11218
467
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Klf. alkotók: 6 db erotikus ex libris. Rézkarc, papír, mindegyik jelzett, klf. méretekben.
: ekb