https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3078598
10000
467
0
260000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Maurer Dóra (1937-), Erika Kiffl (1939-): DIALÓG Relatív Quasi-képek (6 lap komplett mappa), 1990. 3-3 db eredeti, a művészek által (Erika Kiffl, Maurer Dóra) készített, aláírt és számozott eredeti fotográfia kartonon kiadói mappában. Mindegyik számozott: 269/300 és jelzett. 3 db Maurer Dóra alkotás mérete: 17,5x12,5 cm. Erika Kiffl alkotások mérete: 17,5x12,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3061065
10001
467
0
340000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
3133938
10002
467
0
260000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Nádler István (1938-): 2021 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/30). 60x40 cm. Üvegezett fakeretben. / serigraphy on paper, signed, numbered (28/30), framed.
Das Lot is nicht erreichbar
3073158
10003
467
0
320000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3134976
10004
467
0
90000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Victor Vasarely (1908-1997): Vega 3. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (83/110), 35×35 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3119904
10005
467
0
120000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Vasarely maszk, 2008-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 50×66 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
Das Lot is nicht erreichbar
2644235
10006
467
0
100000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Gulyás Dénes (1927-2003): Tüzijáték Budapesten, háttérben a Parlamenttel. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3120181
10007
467
0
90000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Sütő János (1933-2019): Budapest, Bazilika. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 75x45 cm / Oil on wood fibre, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
3089960
10008
467
0
150000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Balatoni kirándulók (őszi táj). Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 80x100 cm. 3119973
10009
467
0
420000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3156232
10010
467
0
50000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Gross Arnold (1929-2015): Visegrádi házak. Rézkarc, papír. Jelzett. 21x31 cm. 3136243
10011
467
0
60000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet festőecsetekkel, 1970-es évek. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 100×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life with brushes, 1974. Pastell on paper, signed upper left. Framed 100×70 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse