10939.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
90 000 HUF
238,73 EUR, 257,14 USD
Azonosítatlan jelzéssel XIX. sz. közepe. Ferenc József császár, kíséretével. Akvarell, papír. Sérüléssel. 25x37 cm Üvegezett kerteben