10955.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
55 000 HUF
145,89 EUR, 157,14 USD
Bánáty jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x56,5 cm