10943.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
Fulay jelzéssel: Hölgy lovaglópálcával és divatos kalapban, 1914. Akvarell, papír. Korabeli, antik, üvegezett fakeretben.