10953.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
106,10 EUR, 114,29 USD
Jelzés nélkül, Benczúr Gyula után: Vén szamár. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 109×69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!