10956.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
140 000 HUF
371,35 EUR, 400,00 USD
Joh. Karstens jelzéssel: Tulipánföldek, 1931. Olaj, karton. 88x120 cm. Dekoratív fakeretben. / Signed Joh. Karstens, probably dutch painter: Tulip fields, 1931. Oil on board, framed. 88x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!