10961.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
73
Olvashatatlan (Juri...?) jelzéssel, XX. sz. második fele: Szürreális világ. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 96x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!