10948.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
106,10 EUR, 114,29 USD
Olvashatatlan (Kántor?) jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1943. Olaj, vászon, kissé sérült. 99,5x80 cm