10947.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
159,15 EUR, 171,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Vitorlások a tengerparton. Akvarell, papír. Hátoldalán Haas-Galéria Víz-azúr kiállítás címkéjével. Kisebb törésnyommal. Fakeretben. 57x80 cm