10950.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
106,10 EUR, 114,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), 1900 körül működött festő: Lámpafénynél. Olaj, vászon, restaurált, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 36x30 cm