10957.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
42,44 EUR, 45,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel jobbra lent, kárpátaljai magyar festő (Bartos József?): Csendélet, 1994. Olaj, vászon, hátoldalán töredékes címkén feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 65×52,5 cm