10944.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Vásárhelyi L jelzéssel, működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán 1930-40 körüli raglapon feliratozott. 80x60 cm