10940.
467. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
68,97 EUR, 74,29 USD
de Varinkov (Comtesse de Varinkov?) jelzéssel XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Virágok. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 31,5x63,5 cm.