https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 252

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
14K arany (Au) szövött mintás karlánc, jelzett 19 cm, 2 cm széles. Réz szál erősítéssel br 59 g
22000.

14K arany (Au) szövött mintás karlánc, jelzett 19 cm, 2 cm széles. Réz szál erősítéssel br 59 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
650 000 HUF
1 724,14
EUR
,
1 857,14
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g
22001.

Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
477,45
EUR
,
514,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezüst (Ag) gyümölcsös kínáló tál. Dianás jelzéssel, kalapált, hibátlan. 39x28 cm 762 g
22002.

Ezüst (Ag) gyümölcsös kínáló tál. Dianás jelzéssel, kalapált, hibátlan. 39x28 cm 762 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
150 000 HUF
397,88
EUR
,
428,57
USD
Zahl der Gebote:
1
Legyezőtartó doboz. Antik ezüst (Ag) tetejű üveg dobozka Bécs, 1850. Jelzett 111 g 22x8 cm Hibátlan üveg betéttel. / Fan holder box. Antique silver (Ag) top glass box Vienna, 1850. Marked 111 g 22x8 cm With flawless glass insert.
22003.

Legyezőtartó doboz. Antik ezüst (Ag) tetejű üveg dobozka Bécs, 1850. Jelzett 111 g 22x8 cm Hibátlan üveg betéttel. / Fan holder box. Antique silver (Ag) top glass box Vienna, 1850. Marked 111 g 22x8 cm With flawless glass insert.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
132,63
EUR
,
142,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g
22004.

Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
190 000 HUF
503,98
EUR
,
542,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezüst (Ag) kínálótál. Ovális test, peremszéle karélyosan tagolt, jelzett, 55x42 cm, nettó: 1364g
22005.

Ezüst (Ag) kínálótál. Ovális test, peremszéle karélyosan tagolt, jelzett, 55x42 cm, nettó: 1364g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
360 000 HUF
954,91
EUR
,
1 028,57
USD
Zahl der Gebote:
0
14K arany (Au) nyaklánc és karikagyűrű m:65, lánc 56 cm. jelzettek, összesen 9,6 g
22006.

14K arany (Au) nyaklánc és karikagyűrű m:65, lánc 56 cm. jelzettek, összesen 9,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
130 000 HUF
344,83
EUR
,
371,43
USD
Zahl der Gebote:
2
14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal
22007.

14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 000 HUF
795,76
EUR
,
857,14
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezüst (Ag) sószóró, jelzett, m: 14 cm, nettó: 124,5 g
22008.

Ezüst (Ag) sószóró, jelzett, m: 14 cm, nettó: 124,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
265,25
EUR
,
285,71
USD
Zahl der Gebote:
0
David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g
22009.

David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
530,50
EUR
,
571,43
USD
Zahl der Gebote:
0
Antik ezüst (Ag) kiskanalak, nagykanalak, villa, 13 latos tisztaságjellel, klf mestejegyekkel, össz 296g
22010.

Antik ezüst (Ag) kiskanalak, nagykanalak, villa, 13 latos tisztaságjellel, klf mestejegyekkel, össz 296g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
212,20
EUR
,
228,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezüst (Ag) kalapált váza, jelzett, m: 18 cm, nettó: 257 g
22011.

Ezüst (Ag) kalapált váza, jelzett, m: 18 cm, nettó: 257 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
212,20
EUR
,
228,57
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse