22046.
467. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
16 000 HUF
42,44 EUR, 45,71 USD
1975 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g Aranyozott, hibátlan