Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2929778
22180
467
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyelű villa, jelzéssel, h: 17 cm, bruttó: 32 g
2929936
22181
467
Ezüst (Ag) nyelű simító, jelzéssel, h: 12 cm, bruttó: 30 g
3125591
22182
467
Kézműves ezüst (Ag) bross, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 3,5 g
3058938
22183
467
Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, h: 14 cm, egyiken erős reszelés nyomaival, nettó: 41 g
3152667
22184
467
Ezüst(Ag) levél, jelzett, 13,5×8,5 cm, nettó: 50 g 3152662
22185
467
Ezüst(Ag) filigrán fogpiszkálótartó, jelzés nélkül, m: 5,5 cm, nettó: 34,4 g 3019470
22186
467
26000
Antik ezüst nagykanál Pozsony-Váralja, 1858 FB mesterjeggyel 72 g
3138783
22187
467
14000
Ezüst (Ag) szivartartó, jelzett, nettó: 73 g 3122759
22188
467
Ezüst (Ag) hamutál, jelzett, d: 12 cm, nettó: 49,8 g
3158299
22189
467
9500
Ezüst (Ag) filigrán levél bross, jelzett, bruttó: 10g
3158305
22190
467
Ezüst (Ag) karkötő, nettó: 10g
3011182
22191
467
19000
1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF