Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3155267
22204
467
Jewellery and precious metal items
2 darab aranyozott ezüst (Ag) nyaklánc, egyik gyöngyház kámea medállal, jelzettek.
3122621
22205
467
44000
Ezüst(Ag) doboz fa betéttel, jelzett, 15,5×11×3,5 cm, bruttó: 395,3 g
3156181
22206
467
36000
Ezüst(Ag) 6 db angol fazonú sajtvilla, jelzett, h: 12,5 cm, nettó: 96 g 3152671
22207
467
Ezüst(Ag) asztali kínáló, jelzett, m: 9,5 cm, nettó: 100 g 3019587
22208
467
50000
4 db ezüst levese kanál dianás jelzéssel, különféle mesterjegyekkel összesen 273 g
2929758
22209
467
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzéssel, h: 29 cm, bruttó: 120 g
2959931
22210
467
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,9 g
2929718
22211
467
Ezüst (Ag) nyelű art deco salátaszervírozó kanál és villa, jelzéssel, h: 28-29 cm, bruttó: 110 g
2929728
22212
467
Ezüst (Ag) nyelű art deco salátás kanál és villa, jelzéssel, h: 28 cm, bruttó: 191 g
2959912
22213
467
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,3 g
2959920
22214
467
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91 g
2959922
22215
467
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF