Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3153774
22240
467
Jewellery and precious metal items
Jerusalem városképét ábrázoló ezüst (Ag) lemezzel bevont asztaldísz. Jelzett, 13x8 cm 2962474
22241
467
280000
Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g
3139507
22242
467
180000
Ezüst (Ag) ovális kínálótálca, jelzett, pereménél végigfutó gyümölcsmintával, 46,5x34 cm, nettó: 820g
3038778
22243
467
160000
Ezüst (Ag) evőeszközök tételben, nem komplett készletek, kiskanalak, nagykanalak, villák, jelzettek, össz nettó 851 g
3085760
22244
467
130000
14K fehérarany gyűrű 028 ct opállal és gyémántokkal 0,3ct, jelzett, 1,96 g, m:57 tanúsítvánnyal
3115120
22245
467
120000
Ezüst (Ag) kínáló, jelzett, kopással, d: 28 cm, nettó: 633g
2764273
22246
467
110000
2842560
22247
467
80000
Arany (Au/14k) gyűrű ametiszttel ékítve, jelzett, bruttó: 4,21g. m: 57
2770010
22248
467
55000
2939955
22249
467
55000
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Szép állapotban, jelzés nélkül, d: 23 cm, nettó: 258 g
3089830
22251
467
380000
Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás jelzéssel, részben Latzko mesterjeggyel. 47 darabos, kések solingeni pengével. Nettó 2086 g + ezüst nyelű kések 3139800
22252
467
380000
14K arany (Au) tiszti lánc, tisztilánc jelzett , 31.4g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF