Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959786
22072
467
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 28 g
2959750
22073
467
Ezüst(Ag) kés, jelzett, h: 14 cm, bruttó: 16,2 g
2959808
22074
467
13000
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g
2959716
22075
467
Ezüst(Ag) lornyon virágos nyéllel, sérüléssel, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 33,3 g
2959795
22076
467
Ezüst(Ag) rúzstartó, jelzett, h: 6 cm, bruttó: 18,1 g
2972160
22077
467
40000
Ezüst (Ag) övcsat, aranyozott, zománcozott, zománchibával, jelzéssel, 6,5x5,5 cm, 42 g
2959687
22078
467
Ezüst(Ag) vodkás pohár, jelzett, alján kis horpadással, m: 4 cm, nettó: 9,2 g
2959761
22079
467
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 28,4 g
2959762
22080
467
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 28,6 g
3156225
22081
467
3400
Ezüst(Ag) levél formájú hamuzó, jelzett, 4,7×3,3 cm, nettó: 8,7 g
3156243
22082
467
Ezüst(Ag) tibeti korallköves gyűrű, jelzés nélkül, méret: 60, bruttó: 7,2 g 3156250
22083
467
Ezüst(Ag) pecsétgyűrű jáspis kővel, jelzett, méret: 63, bruttó: 8,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF