https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 252
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3139796
22000
467
0
650000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
14K arany (Au) szövött mintás karlánc, jelzett 19 cm, 2 cm széles. Réz szál erősítéssel br 59 g
Das Lot is nicht erreichbar
3143180
22001
467
0
180000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g
Das Lot is nicht erreichbar
3156857
22002
467
0
150000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) gyümölcsös kínáló tál. Dianás jelzéssel, kalapált, hibátlan. 39x28 cm 762 g 3079295
22003
467
0
50000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Legyezőtartó doboz. Antik ezüst (Ag) tetejű üveg dobozka Bécs, 1850. Jelzett 111 g 22x8 cm Hibátlan üveg betéttel. / Fan holder box. Antique silver (Ag) top glass box Vienna, 1850. Marked 111 g 22x8 cm With flawless glass insert.
Das Lot is nicht erreichbar
3142806
22004
467
0
190000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g
Das Lot is nicht erreichbar
3142757
22005
467
0
360000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) kínálótál. Ovális test, peremszéle karélyosan tagolt, jelzett, 55x42 cm, nettó: 1364g
Das Lot is nicht erreichbar
3157192
22006
467
0
130000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
14K arany (Au) nyaklánc és karikagyűrű m:65, lánc 56 cm. jelzettek, összesen 9,6 g 2764261
22007
467
0
300000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
3013285
22008
467
0
100000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) sószóró, jelzett, m: 14 cm, nettó: 124,5 g
Das Lot is nicht erreichbar
3002131
22009
467
0
200000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g
Das Lot is nicht erreichbar
3038774
22010
467
0
80000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Antik ezüst (Ag) kiskanalak, nagykanalak, villa, 13 latos tisztaságjellel, klf mestejegyekkel, össz 296g
Das Lot is nicht erreichbar
3117820
22011
467
0
80000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) kalapált váza, jelzett, m: 18 cm, nettó: 257 g
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse