22053.
467. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Ezüst (Ag) belga díszvilla, Mechelen, St. Rombout (Szent Rumbold-katedrális) motívummal. Jelzett (835), kis kopással, nettó: 11,1 g, h: 12 cm