12569.
467. Gelaufene Fernauktion
Antik
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Antik gipsz figurális táncrendtartó. Feketére mázolt, jelzett, kis kopással, osztrák vagy német, m: 28,5 cm