Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Az előszót írta: Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1938,Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 63 p.+ CLX t. (képtáblák) + (6)p. . Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal,
Stephen Spinder: Budapest Through My Lens. A Solitary Perspective. A szerző által aláírt példány! Bp., 2002, Stephen Spinder Fineart Photography. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Czaga Viktória - Jancsó Éva: Közcsend és közbátorság Budán, Pesten és Óbudán 1848-49-ben. Budapest Történetének Forrásai. Bp., 1998, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.
Jenő Heltai, Dezső Kosztolányi, Frigyes Karinthy et alli: Les Cafés littéraires de Budapest. Anthologie de textes littéraires hongrois et photographies anciennes. Nantes, 1998, Éditions Le Passeur-Cecofop. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal.