17646. 467. Gelaufene Fernauktion Landkarten
2 800 HUF
0 HUF
1950 Budapest térképe. 1: 25.000. Bp., Honvéd Sajtó és Lapkiadó Vállalat, (Offset-ny.), vászonra kasírozva, sérüléssel, 147x114 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras