Landkarten Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3141816
17716
467
Maps
cc 1930 Londoni metrótérkép, összehajtható 5x13 cm, 15x13 cm + Londoni busz térkép 1925 / cc 1930 London subway map, folding 5x13 cm, 15x13 cm + London bus map 1925
3159006
17717
467
Maps
cca 1930-1940 A Soroksári Dunaág térképe. Vízisporttérképek 11. sz. 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 202×24 cm 3159014
17718
467
Maps
1943 Magyarország Közigazgatási Térképe, 1:500 000, M. Kir. Térképészeti Intézet, 2 db térkép, szakadásokkal
3159002
17719
467
Maps
1926 Európa a magyar államalapítás és a külföldi kalandozások korában, M. Kir. Állami Térképező Intézet, 87×114 cm
3154085
17720
467
Maps
Pola, Zára és Comacchio környékének térképe, 1:750 000, vászontérkép, 34×41 cm
3153515
17721
467
Maps
cca 2006 A világ térképe, népességi adatokkal, kisebb lapszéli szakadással, 82,5x58,5 cm
3153489
17722
467
Maps
8 db magyar camping térkép
3153677
17723
467
Maps
1940 Unsere Westgrenze mit Westwall und Maginotlinie, Velhagen & Klasings Karte / Németország nyugati határvidéke a Siegfried- és a Maginot-vonallal, II. világháborús térkép, 1 : 1.000.000, kézzel rajzolt kiegészítésekkel, sérülésekkel, javításokkal, 80x77 cm 3153625
17724
467
Maps
1941 Somogy vármegye térképe, 1 : 375.000, M. kir. honv. Térképészeti Intézet, 49,5x34,5 cm 3153497
17725
467
Maps
10 db közlekedési térkép: autótérkép, üzemanyagtöltő állomások, autóbusz- és BKV vonalhálózati térkép 3152900
17726
467
Maps
cca 1910 Palesztina, a bibliai események színhelye, térkép, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., lapszéli sérülésekkel, 38x30,5 cm 3152837
17727
467
Maps
1897 Pozsega vármegye térképe + Modrus-Fiume vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, 23,5x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF