1968 Budapest távlati térképe, belső terület. A műemlékek, emlékművek és kulturális intézmények feltüntetésével. Tervezte: Mácsai István - Kass János. Bp., Képzőművészeti Alap-Kartográfiai Vállalat, 117x82 cm
Skrzeszewski Adolf: A Magyar Sz. Korona Országainak térképe. A legujabb hiteles források nyomán tervezte és rajzolta --. Mérték: 1 : 1.152.000. [Budapest, 1893.] Nagel Bernát. [Nyomt. Vernay J. N., Bécs.] Színes, lithografált térképlap, mérete: 98 x 65 cm. Vászonra kasírozva. Egyik négyzet hátoldalán ragasztónyom.
Vegyes régi térkép tétel, közte Nagy-Magyarország térképek, vármegyetérképek, Tel-Aviv és Jaffa térképe, stb. Változó méretben és állapotban (közte sérült, szétvált is).