Landkarten

Zahl der Lose: 110

1896-1897 3 db térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Bereg, Somogy, Lika-Krbava vármegye térképe, terv.: Gönczy Pál, kisebb lapszéli foltokkal, 30,5x23,5 cm körül
17644.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
cca 1928 Európa a magyar államalapítás és a külföldi kalandozások korában, nagyméretű térkép, Breit József: A magyar nemzet hadtörténelme 1. sz. melléklete, M. Kir. Állami Térképező Intézet, 115x86 cm
17645.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
1950 Budapest térképe. 1: 25.000. Bp., Honvéd Sajtó és Lapkiadó Vállalat, (Offset-ny.), vászonra kasírozva, sérüléssel, 147x114 cm.
17646.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
10 db magyar turistatérkép
17647.

10 db magyar turistatérkép

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
10 db magyar megyetérkép
17648.

10 db magyar megyetérkép

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
11 db Izrael térkép: Szentföld, Jeruzsálem, Haifa, stb.
17649.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
1931 Budapest Plan und Reiseführer. Budapest Székesfőváros Házinyomda. Térképpel és látnivalókkal illusztrált német nyelvű, kihajtható prospektus. Térkép méret: 45x41,5 cm, teljes méret: 49,5x82 cm. Apró szakadásokkal.
17650.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1942 Magyarország főbb vasútvonalai, hajtott, 17x24 cm
17651.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
cca 1870 Neueste Karte der Erde mit Rücksicht auf das Bedürfniss des Handelstandes sowie für den Unterricht an Lehr-Anstalten entworfen und gezechnet von C. F. Baur. Stuttgart, Julius Maier, későbbi aranyozott egészvászon-kötésben, vászonra kasírozva, kopott, kissé borítóval, 92x118 cm
17652.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
28,57
1942 Magyarország közigazgatási térképe, 1:500 000, két részből álló térkép a visszatért területekkel, az egyik foltos, a szélein kis lyukakkal, 105×86 cmx2
17653.

Rufpreis:
30 000 HUF
79,58
85,71
17654.

Rufpreis:
15 000 HUF
39,79
42,86
cca 1860 Ond település (ma Szerencs része, Borsod vármegye, kézzel rajzolt térképe a környező földekkel. 33x44 cm
17655.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF