1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Fábián Gyula: A Rozmaring-őrs kalandjai. Biczó András rajzaival. Bp., 1942, Dante, 175+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval, kissé foltos, sérült gerinccel.