1 400 HUF
Geőcze Anna: Hogy lett Viola cserkész. Cserkészleányregény fiatal lányok számára. M. Geőcze Erzsébet rajzaival. Bp., 1943, Rozsnyai Károly, 220 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos, sérült lappal.