12724.
467. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Kohász. Rezezett alumínium szobor, vas talapzaton. Kopott, m: 28 cm