Uhren Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937023
12836
467
120000
Watches
2842950
12837
467
Watches
Apha Saphir quartz karóra, bőr szíjjal, működik, d: 36 mm
3158038
12838
467
Watches
Ezüst (Ag) női zsebóra, üveg lejár, szerkezet működik d: 28 mm
3155303
12840
467
Watches
Cimier Antimagnetic karóra, dátumkijelzős, szíj nélkül, kopásokkal, nem jár, d: 31 mm 3152797
12841
467
24000
Watches
Certina Argonaut 280, férfi karóra, dekoratív, elegáns aranyszínű működő, bőr szíjjal d:35 mm
3050091
12842
467
60000
Watches
IWC Schaffhausen számlapos fém tokos zsebóra, jelzett számlap, jelzetlen szerkezet, DOXA tok másodperc segédkörrel, működik számlap d: 45 mm
2882317
12843
467
Watches
Geneva női kvarc karóra, strasszokkal díszített, szögletes tokkal, bőr szíjjal, némi kopással, működik, 32x32 mm
2866286
12844
467
Watches
Geneva kvarc karóra, türkiz színű, zománcozott fém tokkal, szilikon szíjjal, kis kopással, működik, d: 32 mm
2866274
12845
467
Watches
Kontakt Glamour Line színes kövekkel díszített kvarc női karóra, ékszeróra, gyöngyház számlappal, fém szíjjal, sérült, nem jár, 35x45 mm
2866267
12846
467
Watches
Geneva kvarc férfi karóra, fém szíjjal, elemcserére szorul, d: 30 mm
2866125
12847
467
Watches
Dolce & Gabbana kvarc férfi karóra, fém szíjjal, apró kopásnyomokkal, nem jár (elemcserével nem volt kipróbálva), 40x27 mm 2866135
12848
467
Watches
Ricardo Rosra kvarc férfi karóra, fém szíjjal, használt állapotban, működik, d: 40 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF